Start » Blog

Blog

Wybór pierścionka zaręczynowego

  • Pierścionek zaręczynowy z białego złota z brylantami LP-8224B - ButikJubilerski.pl
Wybór pierścionka zaręczynowego na pewno nie należy do rzeczy łatwych, ale może stać się nie lada przyjemnością dla mężczyzny, który na wystawy sklepów jubilerskich patrzy przez pryzmat uczuć żywionych dla swojej wybranki. I chociaż panowie dokładają wszelkich starań, aby popisać się w tym szczególnym dniu przed swoją przyszłą żoną, to tak naprawdę, kobiety są dużo mniej skomplikowane, niż mogłoby wydawać się najbardziej konserwatywnemu miłośnikowi teorii kobiecego uporu i nieprzewidywalności. Jeśli więc dołożysz starań, skrupulatnie przejrzysz katalogi sklepów jubilerskich i, co najważniejsze, przyjrzysz się stylowi ubioru i dodatków swojej ukochanej, to sukces w wyborze pierścionka zaręczynowego masz zagwarantowany.

Klasyczny czy oryginalny pierścionek na zaręczyny

  • Pierścionek z białego złota z cyrkoniami Swarovski różową i białą BP-6811B-C - Białe \ BP-6811B - ButikJubilerski.pl
Spoglądając na wystawy salonów jubilerskich człowiek odnosi wrażenie, że bez względu na to, co mówi stare porzekadło, od przybytku może rozboleć głowa. Dotyczy to szczególnie szczęśliwców, którzy podjęli decyzję o założeniu rodziny i szukają pięknego pierścionka zaręczynowego, stanowiącego doskonałą oprawę dla deklaracji wspólnego życia. Rozmaitość produktów jubilerskich sprawia, że niejeden mężczyzna czuje się zagubiony i wręcz onieśmielony ich blaskiem. Nie jesteśmy przecież ekspertami od błyskotek i z tego względu mamy wrażenie stąpania po cienkim lodzie, mając pełną świadomość, że jeden niewłaściwy krok może zniweczyć nasze starania.

Jak zmierzyć pierścionek zaręczynowy

  • Pierścionek z białego złota z diamentem BP-14B - Białe \ Diament - ButikJubilerski.pl
Biżuteria nie jest mocną stroną mężczyzn. Mit. Okropny mit. Krzywdzący mit. Płeć nie oznacza bezguścia. Mężczyźni mają doskonały gust, a dodatkowo odznaczają się dużą odwagą we własnych wyborach. Chodzi głównie o to, że kobieta będzie zastanawiać się trzy dni nad zakupem, którego mężczyzna dokona w kilkanaście minut. I nie oznacza to wcale, że trafi jak kulą w płot. Wręcz przeciwnie. Wystarczy spojrzeć na wybór pierścionka zaręczynowego. Mężczyźni coraz częściej stają się ekspertami w dziedzinie wyrobów jubilerskich, oczarowując swoje wybranki perfekcyjnym poczuciem estetyki. Coraz częściej też sięgają po rady profesjonalistów, co powoduje, że ich wybory wprawiają w zachwyt i zaskakują niejedną przedstawicielkę płci pięknej.

Ile powinien kosztować pierścionek zaręczynowy

  • Pierścionek zaręczynowy z żółtego i białego złota z brylantem 0,16 ct wzór BP-2116ZB - ButikJubilerski.pl
Wartość pierścionka zaręczynowego mierzona jest skalą uczuć mężczyzny, który go kupuje. Warto przy tym dobitnie zaznaczyć, że jest to jedyna obowiązująca dziś skala, która nie ma sobie równych. Bez znaczenia jest więc to, czy na pierścionek zaręczynowy wydasz kilkaset złotych, czy poświęcisz na niego trzy swoje miesięczne wypłaty, chociaż z poradników różnego rodzaju wylewają się koszmarne opowieści, że to jedyne w swoim rodzaju cacko na całe życie powinno mieć wartość nie mniejszą niż dwukrotność pensji ofiarodawcy. Nic bardziej mylnego. Musi być kupione z zaangażowaniem, z myślą o kobiecie i pragnieniem wspólnego życia, a to ile będzie kosztowało nie ma najmniejszego znaczenia.

Wspólny wybór pierścionka zaręczynowego

  • Pierścionek zaręczynowy z żółtego złota z cyrkoniami BP-50Z-C - Żółte \ Cyrkonia - ButikJubilerski.pl
Zaręczyny to wielka chwila w życiu każdej pary. To deklaracja, która sprawi, że przyszłość będzie widziana przez pryzmat wspólnie spędzanego czasu, wspólnych decyzji i wspólnych radości. Nie może więc w tym wyjątkowym dniu zabraknąć pięknego pierścionka zaręczynowego, którego blask będzie przywoływał magię chwili i napawał optymizmem każdego dnia. Nie od dziś wiemy, że kobiety kochają pełną uroku biżuterię. To drobiazgi, dla których zawsze znajdą miejsce w swojej szafie, nawet wtedy, gdy pęka w szwach i wydaje się, że już nic oryginalnego nie można do niej dołożyć. A jednak! Chyba żaden mężczyzna nie dorówna w kwestii mody i stylizacji kobietom, dla których wygląd to recepta na pokazanie swoich emocji.

Jaki kamień w pierścionku na zaręczyny

  • Pierścionek z białego złota z granatem i cyrkoniami BP-58B-C - Białe \ Granat - ButikJubilerski.pl
Pierścionek zaręczynowy jest dowodem Twoich uczuć względem wybranki Twojego serca. Nie może zatem zostać kupiony w pośpiechu i bez zastanowienia. Nawet jeśli nie lubisz zakupów, to w tym szczególnym przypadku, musisz przemóc się i skrupulatnie dokonać wyboru, którym oczarujesz swoją ukochaną. To symbol Twojej miłości, który będzie obecny na jej palcu przez całe życie. Pomyśl więc, jaka spoczywa na Tobie odpowiedzialność. Jednocześnie przestań robić z igły widły, bo nie o to w tym chodzi. Jeśli dołożysz starań, sukces masz murowany! Nie bój się więc i ruszaj na łowy. Oczyma wyobraźni widzisz już swój triumf potwierdzony uśmiechem Twojej przyszłej narzeczonej? Jeśli tak, to najtrudniejszy krok masz już za sobą!

...to nie wszystko zobacz inne propozycje »

LIVE Zobacz co nasi użytkownicy przeglądają teraz!

Na naszej witrynie stosujemy pliki cookies. Polityka cookies Rozumiem

X